Wdrożenia darmowego systemu ERP na polskim rynku

Wdrożenia darmowego systemu ERP na polskim rynku

Na polskim rynku coraz większą popularność zdobywa oprogramowanie Odoo ERP. Przyczyn takiego stanu rzeczy można upatrywać w wielu różnych kwestiach.

Co przyczyniło się do sukcesu Odoo?

Podstawowe znaczenie ma zapewne fakt, że wspomniany system ERP/CRM jest dostępny w polskiej wersji językowej, dzięki czemu jego odbiór z punktu widzenia użytkowników jest znacznie łatwiejszy. Kolejna sprawa to fakt wykorzystania języka Python, który jest bardzo popularny wśród polskich programistów, dzięki czemu na naszym rodzimym rynku nie trudno znaleźć firmę, które będzie w stanie wykonać profesjonalne wdrożenie całego systemu, napisać własne komponenty czy przeprowadzić integracje z innymi programami.

Na polskim rynku jest wiele firm, które oferują tego rodzaju usługi. Niektóre z nich Odoo logospecjalizują się we wdrożeniach oprogramowania Odoo ERP. Analizowany program jest szczególnie chętnie wykorzystywany jako platforma e-Commerce, za pomocą której możliwe jest szybkie założenie sklepu internetowego oraz zapewnienie efektywnej obsługi samej sprzedaży, wystawiania faktur, obsługę zamówień oraz zarządzania relacjami z klientami.