Jak wygląda wdrożenie pakietu Office 365 dla firm?

Jak wygląda wdrożenie pakietu Office 365 dla firm?

Pakiet Office 365 pozwala na spersonalizowaną konfigurację usług i dostosowanie poszczególnych funkcji do potrzeb współczesnego biznesu. Środowisko to zawiera pełen zakres rozwiązań niezbędnych do prowadzenia biura wirtualnego – w tym także w celach komunikacji.

Office 365 – konieczność dla firm

program na komputerzeOdpowiednia konfiguracja i wdrożenie pakietu pozwalają na bezawaryjne i bezproblemowe korzystanie z funkcji przez niego oferowanych. Decydując się na zakup pakietu Office 365 do biura, warto także zdecydować się na opcję indywidualnego wdrożenia, dzięki któremu firma będzie miała dostęp do profesjonalnych narzędzi pracy i zagwarantuje jej pełnie bezpieczeństwo i niezawodność. Usługa ta może obejmować wszystkie dostępne usługi lub tylko ich część, na przykład SharePoint Online, dające możliwość stworzenia środowiska pracy umożliwiającego obieg dokumentów i profesjonalną administrację, Exchange Online, umożliwiające korzystanie z poczty internetowej w chmurze na dowolnym urządzeniu lub Skype dla firm, który pozwala na sprawną i efektywną komunikację, w tym prowadzenie czatu, spotkania online oraz udostępnianie ekranu. Zastosowanie pakietu Office 365 wraz z konfiguracją to gwarancja kompleksowego wsparcia ze strony firmy wdrażającej, przeprowadzenia procesu w dogodnym dla klienta czasie, a także możliwość zmiany ustawień pakietu i konfiguracji, dostosowaną do potrzeb klienta.

pakiet officeW pierwszej kolejności zbierane są dokładne wymagania i oczekiwania klienta wobec usługi. Umożliwi to określenie zakresu usługi, by była jak najlepiej zoptymalizowana i dopasowane do pracy danej firmy. Na tym etapie wybierane są funkcje, które zostaną wdrożone oraz te niepotrzebne, które zostaną wykluczone z pakietu w celu minimalizacji kosztów i czasu. Aby w optymalny sposób wykorzystać możliwości, jakie daje pakiet Office 365, konieczne jest przygotowanie optymalnego projektu na podstawie indywidualnych potrzeb klienta. Wdrożenie Office 365, a co za tym idzie wszystkich rozwiązań dobranych do firmy, obejmuje aktywację subskrypcji, weryfikację domeny, utworzenie kont dla każdego z użytkowników oraz przydzielenie im licencji, ustawienie indywidualnych loginów i haseł oraz szczegółowa konfiguracja każdego z nich. Pakiet Office 365 umożliwia indywidualną konfigurację dostępnych programów i funkcji, dzięki czemu jest rozwiązaniem uniwersalnym, doskonałym dla różnych branż.

Możliwość pominięcia niektórych rozwiązań, zbędnych dla danego przedsiębiorstwa oraz wysokie bezpieczeństwo wrażliwych danych to główne cechy, dla których wdrażanie tego pakietu jest korzystnym rozwiązaniem zarówno dla mniejszych, jak i większych firm.

Dodaj komentarz