Aplikacje modowe dla kobiet

Aplikacje modowe dla kobiet

Pośród aplikacji mobilnych znaleźć można przeróżne dotyczące każdej tematyki. Wśród kobiet bardzo popularne są aplikacje dotyczące mody oraz zakupów.

Najpopularniejsze aplikacje modowe

aplikacja modowaPierwszą aplikacja, która cieszy się popularnością jest aplikacja Keep Shopping, która umożliwia kupowanie w każdym sklepie internetowym na jednym rachunku i w jednym miejscu. Dzięki właśnie tej aplikacji można w jednym miejscu przeglądać przeogromny zasób sklepów internetowych.

Jeśli ktoś bardziej interesuje się modą oraz projektantami, to aplikacja Fad będzie odpowiednia. Stanowi ona słowniczek pojęć, jak i poznać można w niej historie mody, jak i biografie projektantów.

Aplikacja ASAP54 to aplikacja – wyszukiwarka, która pomoże w znalezieniu oraz identyfikacji części stylizacji. Wystarczy zrobić zdjęcie ciuchowi, a ona znajdzie podobne, wraz z marka, jak i ceną.

Do porządkowania swojej szafy można wykorzystać aplikację STYLEBOOK. Po zrobieniu zdjęć swoich ubrać, aplikacja porządkuje je według stylów. Aplikacja ta także pomorze podczas wybierania się na wakacje i pakowania walizki, jak i pomorze w zaplanowaniu stylizacji na dane wyjście.

Powstała także aplikacja, która potrafi zaplanować stylizację zależnie od pogody, jaka ma panować danego dnia. Taka aplikacja nazywa się Pose.

Aplikacje mobilne na pewno ułatwiają funkcjonowanie pasjonatom mody, jak i pomagają w doborze odpowiedniej stylizacji. Poza tym także takie aplikacje ułatwiają zakupy oraz znalezienie tego, czego właśnie szukamy.

Close Menu